Úvod > O společnosti

O společnosti

Společnost DELFI REHAB spol. s r.o. vznikla na základě projektu "Rozštěpení společnosti DELFI spol. s r.o." na dvě samostatné společnosti DELFI spol. s r.o. a DELFI REHAB spol. s r.o.

DELFI spol. s r.o. datuje své počátky od roku 1990, kdy vznikla ze sdružení fyzických osob. Firma se zpočátku zabývala pouze výrobou cyklistických ráfků. Později byl výrobní program rozšířen o zakázkovou výrobu nábytku a výrobu žaluzií.

V roce 2011 byla firma rozdělena do dvou divizí. Divize jedna sídlí v Děčíně a zabývá se výrobou interiérů (zahrnuje výrobu a prodej vestavěných skříní, kuchyňských linek, ložnic, kancelářského nábytku, atypického nábytku na míru).

Divize dva s provozovnou v Dolních Štěpanicích u Jilemnice se zabývá kovovýrobou specializovanou na produkci komponentů pro zdravotechniku, jde především o výrobu kompletních kol k invalidním vozíkům - tzv. REHA program, cyklistických ráfků a velovložek. Tato společnost se také zabývá výrobou žaluzií a montáží interiérů v návaznosti na výrobní program divize Děčín. Dále se zde, jako doplňkové produkty, vyrábí skládací sněžné lopaty „SNOW - PERMON“ a univerzální rozpěrné tyče.

Dynamicky se rozvíjející česká firma stále rozšiřuje svůj výrobní sortiment. O její kvalitě a spolehlivosti vypovídá i fakt, že stále získává nové zákazníky, kteří již přerostli hranice nejen České republiky, ale i Evropy.